Loading page...

Ambasadorzy

   Magda Powierża, projektant ogrodów

„Jestem właścicielem firmy ogrodniczej Bluebell i w pracy praktycznie codziennie moje dłonie narażone są na podrażnienia. Otarcia, kontakt z wodą, nawozami, narażenie na duże dawki słońca i wiatru, częste mycie detergentami to wszystko sprawia, że szczególnie muszę zadbać o skórę rąk. Od kremów do dłoni jestem praktycznie uzależniona i wierzcie mi wypróbowałam chyba wszystkie. Z czystym sumieniem mogę polecić MELLI care PATCHOULI&LEMON - wspaniale regeneruje, nawilża, koi podrażnienia a jednocześnie jest łagodny
dla skóry. Dla mnie ogromną zaletą jest również to, że w jego składzie są naturalne, niemodyfikowane genetycznie składniki - a pachnie tak pięknie, że stosowanie go to prawdziwa przyjemność. Polecam! Nie tylko ogrodnikom;)”

 

   Anna Matysiak, fizjoterapeuta

 „W moim zawodzie fizjoterapeuty, specjalizującego się w terapii niemowląt, a zwłaszcza ​dzieci przedwcześnie urodzonych niezwykle istotna jest kwestia higieny i sterylności. Kilkanaście razy w ciągu dnia jestem zobligowana do sterylizowania dłoni i zakładania rękawiczek. Jako pracownikowi medycznej placówki naukowej, jaką jest Szpital Kliniczny w Warszawie, w trosce o bezpieczeństwo najmniejszych pacjentów​, obowiązuje mnie szczególna dbałość o dłonie: krótko przycięte paznokcie, bez lakieru i odżywki.

Ciągłe mycie, ​wycieranie i odkażanie ​dłoni w ciągu dnia bardzo wysusza moją skórę, Nie bez znaczenia pozostaje stosowanie rękawic medycznych. Przetestowałam wiele kremów do rąk w ciągu ostatnich kilku lat. Niektóre, zwłaszcza mające postać maści były tłuste, długo się wchłaniały,​ co przeszkadzało mi w pracy na oddziale patologii noworodka czy oddziale
rehabilitacji niemowląt​, a do tego zazwyczaj miały zbyt intensywny ​zapach. Od kiedy stosuję regularnie MELLI care PATCHOULI&LEMON hand carem, stan skóry moich dłoni znacznie się poprawił. Jest ona wspaniale nawilżona, ukojona, miękka i jedwabista w dotyku, a zapach delikatny​, co powoduje, ​że czekam z niecierpliwością na kolejny moment pielęgnacji”.