Loading page...

Produkty

Bogata wiedza o dobroczynnym działaniu składników naturalnych została zamknięta w starannie opracowanych formułach. Dzięki temu kremy do pielęgnacji dłoni i stóp oraz peelingi wykazują skuteczność w profilaktyce łagodzenia zmian skóry tj. nadmierne przesuszenie, łuszczenie. Naturalne kosmetyki łagodnie oddziałują na podrażnione partie skóry. Ich odżywczo-kojący charakter niweluje nieprzyjemne odczucie, przywracając równowagę wodno-tłuszczową oraz poprawiając koloryt skóry.

Naturalny skład kremów do stóp i dłoni, a także ważnych w pielęgnacji scrub’ów, nie potęguje podrażnienia i nie powoduje reakcji alergicznych. Staranna dbałość o jakość sprawia natomiast, że wartościowe składniki szybciej i pełniej wchłaniają się, trafiając w głębsze warstwy skóry i intensywniej na nią oddziałując.

Marka MELLI care buduje serie produktów o określonych właściwościach. Każdą wyróżnia wyjątkowa mieszanka zapachów. Egzotyczne połączenia granatu i liczi bądź pomarańczy z kokosem dostarcza wyjątkowych doznań podczas nakładania i wcierania substancji. Finezyjne połączenia aromatów przemieniają codzienną pielęgnację w przyjemny, kojący rytuał.